Eurospar Moa søker assisterende butikksjef
Vi er i stor vekst – og vi trenger flere folk på laget!
EUROSPAR MOA er fylkets største dagligvarebutikk, og en del av Gange-Rolv AS – et lokalt konsern i rivende utvikling med 16 butikker over hele Sunnmøre.
Hos oss på Moa skjer det mye – og det skjer fort. Vi har eget Bakeri, Fiskedisk, Kjøttavdeling, Salatbar, Food Court, Cateringavdeling, Nettbutikk, Demo og Gange-Rolv Kjøkkenet som produserer mat og varer til resten av konsernet.
Vi satser stort på ferskvare, har ett bredt og unikt sortiment i hele butikken som vi stadig jobber med å utvikle, og akkurat nå trenger vi flere fagfolk til teamet vårt. Det handler om mer enn å selge varer – det handler om å by på kunnskap, kvalitet og opplevelser i butikk.
Hvem ser vi etter?
Vi ser etter deg som:
- Har erfaring med fisk, kjøtt, ost, delikatesse, kolonial eller kjølevarer
- Forstår hva det vil si å jobbe med varer og mennesker
- Er nysgjerrig, strukturert og glad i å skape gode kundeopplevelser
- Har fagbrev, butikkerfaring – eller vil lære faget av oss!
Hos oss får du:
- En plass i et ambisiøst og energisk team
- Mulighet til å utvikle deg faglig – og ta ansvar
- En arbeidsplass i vekst, hvor det skjer noe nytt hele tida
- En kultur der vi bygger folk, ikke bare stillinger
Akkurat nå søker vi deg som er butikkfaglig sterk, strukturert og har noe å bidra med. Da vil vi høre fra deg.
SPAR og EUROSPAR-kjeden er NorgesGruppens profilkjede for lokale supermarkeder. Kjeden består av ca. 300 lokale supermarkeder spredt over hele Norge. Merkevaren SPAR forvaltes og driftes av Kjøpmannshuset Norge AS, NorgesGruppens profilhus for kjøpmannseide butikker. I SPAR legger vi vekt på å gi kunden den beste lokale handleopplevelsen og gode tilbud hver uke.