Tilbake til ledige stillinger

Lagermedarbeider Truck Frys 100% Fast

Vi søker en 100% fast ansatt truckfører ved vår avdeling for skyvemast ved vårt fryselager. Det jobbes for tiden i tidsrommet mandag til fredag 07-17 ved avdelingen.

Sentrale arbeidsoppgaver:  

Stillingens oppgave består i nedtak til plukkplass, palleplukk og bortkjøring fra varemottak på vårt lager for fryste varer. Ved behov er arbeid på andre avdelinger aktuelt.

Vi kan tilby:

  • Meget gode betingelser, timelønn pt. 278kr
  • Varierte arbeidsoppgaver
  • Et godt arbeidsmiljø
  • God opplæring

Ønskede kvalifikasjoner:

  • Godt humør og stå på vilje
  • God fysikk
  • Selvstendig
  • Gode samarbeidsevner
  • Fleksibel
  • Beherske norsk språk
  • Energisk
  • Truckkompetanse T2

Tiltredelse: snarest

For den aktuelle stillingskategori har ASKO for tiden et system for oppfølging og evaluering av den enkelte ansatte, inkludert beregning av prestasjonslønn, som medfører at det registreres personopplysninger om produktivitet mv.

ASKO har tradisjoner for leveranser av mat tilbake til 1866 og er i dag en moderne logistikkbedrift med over 4 000 ansatte. ASKO omfatter 13 regionale ASKO-selskaper, lokalisert fra Lillesand i sør til Tromsø i nord, samt sentrallagre og samlastingsterminal på Vestby i Viken. ASKO er engrosvirksomheten til Norges ledende handelshus, NorgesGruppen, og leverer til både dagligvare- og serveringsmarkedet.